İADE VE DEĞİŞİM

İade Şartları

Atelieraliz.com.tr üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri (parçalı olarak veya tamamını), sipariş tarihinizden itibaren onbeş (15) gün içinde kullanılmamış olması şartı ile tarafımıza göndererek web sitemizden iade talebinde bulunabilirsiniz.

İade işleminde kargo ödemesi müşteriye aittir.
Sipariş esnasında ödenen kargo tutarı iade işlemine dahil değildir,ürün tutarı üzerinden işlem yapılacaktır.

Aşağıdaki adrese dilediğiniz kargo şirketiyle ürünü gönderebilirsiniz

 Online Depo İade Adresi: Mahmutbey Mah. Atlas Cad. No:4 Kat:1 Bağcılar/İstanbul

Tel:+90 538 955 43 80

 [email protected]

Kargonuz elimize ulaştıktan sonra ürün kullanılmamışsa en geç 15 gün içinde iadeniz işlem yaptığınız Kredi Kartına yapılmaktadır.

Online alışverişlerde mağazalarımızdan herhangi bir iade işlemi yapılmamaktadır. 

Değişim Şartları

Atelieraliz.com üzerinden satın aldığınız ürünlerin tamamını, sipariş tarihinizden itibaren onbeş (15) gün içinde kullanılmamış olması şartı ile tarafımıza göndererek web sitemizden değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Değişim işlemi için kargo ücreti müşteriye aittir.

Nasıl İptal veya İade Yaparım?

Üyelik Hesabınızdan Online Talep Oluşturun Sipariş iptal/iade istekleriniz için üye girişi yaparak Hesabım/İade Taleplerim alanından online talep oluşturabilirsiniz. Böylelikle kargonuz elimize ulaştığında talebiniz ile eşleştirme yapabileceğiz. Üye değilseniz, iade sürecinizi başlatabilmemiz için üye olmanız gerekmektedir.

› Ürünleri orijinal ambalajında güvenli bir şekilde basılmış e-arşiv faturanızla ve ürün etiketi zarar görmemiş olarak paketleyin. Faturanız mail adresinize siparişiniz sonrasında e-arşiv faturası olarak gönderilmiştir. Hertür sorunuz için  0538 9554380 No’lu müşteri hizmetlerimizden mesai saatleri içerisinde destek alabilirsiniz.

 

İnceleme ve Garanti Kapsamı

Siparişinizde bulunan ürünler ile ilgili tüketici kaynaklı olmadığını düşündüğünüz bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, ürünü iade süreniz içerisinde (15gün) faturanız ile birlikte anlaşma kodumuzla kargolaya bilirsiniz.

Ürünün İnceleme Süresi Kaç Gündür?

İnceleme departmanımıza ulaşan ürününüzle ilgili inceleme işlemi en geç 15 iş günü içerisinde tamamlanmakta ve tarafınıza bilgi verilmektedir.

Ürün İnceleme ve Red Sonucu Nasıl Olmaktadır?

İnceleme sonucunda üretim kaynaklı bir problemle karşılaşılması durumunda ürününüzün değişimi veya talebinize göre iadesi yapılacaktır. Kullanıcı kaynaklı bir sorun ile karşılaşılması durumunda ürününüz sistemde kayıtlı olan adresinize gönderilecektir.

İnceleme Ürünü Depomuza Nasıl Gönderilmektedir?

İnceleme ürünlerinizi Online Depo İade Adresi: Mahmutbey Mah. Atlas Cad. No:4 Kat:1 Bağcılar/İstanbul

Tel:+90 538 955 43 80

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR